کاور سیلیکونی اپل iPhone 6 Plus/6s Plus

    قیمت برای شما :
  • 165,000 تومان
  • تولید کننده : اپل Apple
  • کد محصول : YKP-1243
  • وضعیت : موجود

* انتخاب موارد الزامی

کاور سیلیکونی اپل مناسب برای گوشی موبایل آیفون 6 پلاس/ 6s پلاس

کاور سیلیکونی اوریجینال اپل، پوششی است که درخور گوشی‌ های آیفون است. استفاده از کاور ها برای محافظت از گوشی در برابر خط و خش و همچنین برخوردهای نه‌ چندان سخت، بسیار رایج و مرسوم شده است. کاور ها با اندکی فشار گوشی را دربر می‌گیرند و از لبه‌ها و قاب پشتی محافظت می‌کنند. جنس آن‌ها معمولا از پلی کربنات، سیلیکون و انواع پلیمرهای پلاستیکی است. این کاور که با آیفون 6 پلاس و 6s پلاس سازگار است، از سیلیکون ساخته شده است.


در دست گرفتن و لمس آن حس خوشایندی دارد. برای سلیقه‌های مختلف رنگ‌بندی متنوعی دارد. طبق اظهارات سایت اپل، طراحی این کاور ها توسط تیم طراحی که گوشی‌های آیفون را طراحی می‌کنند صورت می‌گیرد. پس قطعا کاور با گوشی تطابق و سازگاری بالایی دارد و می‌تواند به‌خوبی از آن محافظت کند. در عین محافظت از گوشی، ابعاد و اندازه آن طوری لحاظ شده است که وزن و ضخامت زیادی را به گوشی تحمیل نکند. افرادی که کیفیت را بر قیمت کالا مقدم می‌دانند، کاور های اوریجینال اپل را همراهی مناسب برای گوشی‌ها آیفونشان می‌دانند.


↑ نقاط قوت

   - ساخت شرکت اپل

   - محافظت از پشت و گوشه های آیفون

   - گریپ مناسب و خوش دست

مشخصات کلی
شرکت سازنده اپل Apple
قابلیت ها و امکانات کاور اوریجینال اپل / جنس سیلیکونی / سازگار با آیفون 6 پلاس - 6s پلاس / دارای گریپ مناسب با لمس خوشایند / محافظت از قاب پشت و گوشه های آیفون / دارای لبه های برآمده برای محافظت از صفحه نمایش روی سطوح تخت
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.