روغن گیربکس اتوماتیک Fluide II-D

    قیمت برای شما :
  • 19,000 تومان
  • تولید کننده : Total
  • کد محصول : YKP-1406
  • وضعیت : موجود
روغن دنده ی اتوماتیک

واسکازین یا روغن جعبه‌دنده روانسازی است که برای روانکاری قطعات متحرک موجود در جعبه‌دنده (گیربکس)، دیفرانسیل و جعبه‌فرمان خودرو استفاده می‌شود. این روانساز دارای گرانروی ناچیز (حتی در دماهای پایین) بوده و با فلزات موجود در جعبه‌دنده (فولاد و آلیاژهای مس) سازگاری کافی داشته باشد.


یکی از روغن‌هایی که در خودرو مصرف می‌شود، روغن دنده یا واسکازین است. واسکازین کلمه روسی روغن دنده (Gear oil) می‌باشد. این روغن‌ها در گیربکس و دیفرانسیل خودرو استفاده می‌شوند وبا روغن موتور فرق دارند. روغن دنده دارای مواد افزودنی مخصوصی است (EXTERME PERESSURE) که دنده‌ها را در مقابل فشار محافظت می‌کند. روغن دنده مخصوص دیفرانسیل چون در شرایط سخت تری کار می‌کند، باید از روغن دنده گیربکس قوی ترباشد. این روغن‌ها نیز مانند روغن موتور بر اساس سطح کیفیت (API) و ویسکوزیته (گرانروی SAE) طبقه‌بندی می‌شوند.

مشخصات کلی
شرکت سازنده Total فرانسه
مدل Fluide II-D
مشخصات
نوع روغن دنده
حجم 1 لیتر
سایر مشخصات
سایر توضیحات قابل استفاده در گیربکس‌ خودروهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صنعتی یا سواری در زمانیکه که سازنده تاکید بر استفاده از محلول ATF را دارد / قابل استفاده برای فرمان‌های هیدرولیک / قابل استفاده در سیستم‌های هیدرولیکی وقتی که نوع محلول GM Dexron IID مورد تاکید است / دارای چسبندگی بسیار بالا / دارای ثبات بالای حرارتی / دارای مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون / دارای استاندارد اصطکاک جنرال موتورز / مورد تایید بی ام و, کاترپیلار و جی ام (BMW, Caterpillar, GM)
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.