روغن گیربکس اتوماتیک Fluidmatic CVTMV

    قیمت برای شما :
  • 40,000 تومان
  • تولید کننده : Total
  • کد محصول : YKP-1403
  • وضعیت : موجود
روغن دنده ی اتوماتیک

واسکازین یا روغن جعبه‌دنده روانسازی است که برای روانکاری قطعات متحرک موجود در جعبه‌دنده (گیربکس)، دیفرانسیل و جعبه‌فرمان خودرو استفاده می‌شود. این روانساز دارای گرانروی ناچیز (حتی در دماهای پایین) بوده و با فلزات موجود در جعبه‌دنده (فولاد و آلیاژهای مس) سازگاری کافی داشته باشد.


یکی از روغن‌هایی که در خودرو مصرف می‌شود، روغن دنده یا واسکازین است. واسکازین کلمه روسی روغن دنده (Gear oil) می‌باشد. این روغن‌ها در گیربکس و دیفرانسیل خودرو استفاده می‌شوند وبا روغن موتور فرق دارند. روغن دنده دارای مواد افزودنی مخصوصی است (EXTERME PERESSURE) که دنده‌ها را در مقابل فشار محافظت می‌کند. روغن دنده مخصوص دیفرانسیل چون در شرایط سخت تری کار می‌کند، باید از روغن دنده گیربکس قوی ترباشد. این روغن‌ها نیز مانند روغن موتور بر اساس سطح کیفیت (API) و ویسکوزیته (گرانروی SAE) طبقه‌بندی می‌شوند.

مشخصات کلی
شرکت سازنده Total فرانسه
مدل Fluidmatic CVTMV
مشخصات
نوع روغن دنده
حجم 1 لیتر
سایر مشخصات
سایر توضیحات قابل استفاده در کلیه گیربکس‌های CVT / پایین‌ترین سطح اصطکاک در روغن‌های هیدرولیک / پایداری ضد لرزشی بهبود یافته / حفاظت عالی از تسمه‌ها و پولی‌های داخل گیربکس و جلوگیری از ساییدگی دنده‌ها / عملکرد عالی در درجه حرارت‌های پایین / مقاوم در براب اکسیداسیونو پایداری حرارتی عالی / مقاومت در برابر ایجاد کف
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.