روغن‌گیربکس‌دستی‌Transmission‌TM‌80W90

    قیمت برای شما :
  • 23,000 تومان
  • تولید کننده : Total
  • کد محصول : YKP-1407
  • وضعیت : موجود
روغن دنده ی (دستی)

واسکازین یا روغن جعبه‌دنده روانسازی است که برای روانکاری قطعات متحرک موجود در جعبه‌دنده (گیربکس)، دیفرانسیل و جعبه‌فرمان خودرو استفاده می‌شود. این روانساز دارای گرانروی ناچیز (حتی در دماهای پایین) بوده و با فلزات موجود در جعبه‌دنده (فولاد و آلیاژهای مس) سازگاری کافی داشته باشد.


یکی از روغن‌هایی که در خودرو مصرف می‌شود، روغن دنده یا واسکازین است. واسکازین کلمه روسی روغن دنده (Gear oil) می‌باشد. این روغن‌ها در گیربکس و دیفرانسیل خودرو استفاده می‌شوند وبا روغن موتور فرق دارند. روغن دنده دارای مواد افزودنی مخصوصی است (EXTERME PERESSURE) که دنده‌ها را در مقابل فشار محافظت می‌کند. روغن دنده مخصوص دیفرانسیل چون در شرایط سخت تری کار می‌کند، باید از روغن دنده گیربکس قوی ترباشد. این روغن‌ها نیز مانند روغن موتور بر اساس سطح کیفیت (API) و ویسکوزیته (گرانروی SAE) طبقه‌بندی می‌شوند.

مشخصات کلی
شرکت سازنده Total فرانسه
مدل Transmission TM 80w90
مشخصات
نوع روغن دنده دستی
حجم 1 لیتر
سایر مشخصات
سایر توضیحات مورد استفاده در جعبه دنده, محور چرخ, جعبه انتقال, گیربکس و دیفرانسیل مخصوصا برای گیربکس‌های حلزونی و مارپیچ مناسب است / ضریب چسبندگی بالا / خاصیت تحمل فشار ابلا / ضد فرسایش, ضد کف, و ضد گرد و خاک / قابلیت مقاومت بالادر زمان کار
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.