روغن هيدروليک Fluide LDS

    قیمت برای شما :
  • 76,000 تومان
  • تولید کننده : Total
  • کد محصول : YKP-1410
  • وضعیت : موجود
روغن هیدرولیک سینتتیک سیتروئن (C5)

در یک سیستم فرمان هیدرولیک هنگامی که فرمان را می چرخانید به کمک دنده پنیون میل دنده را به حرکت در می آورید و یک پیستون که به میل دنده متصل است به کمک روغن پر فشار هیدرولیک به حرکت میل دنده کمک می کند. این فشار توسط پمپ هیدرولیک تامین می شود.


روغنهای هیدرولیک عموماً در سیستمهای هیدرولیک، گردشی و دیگر کاربردهای صنعتی (پرسهای سبک و سنگین جعبه لینگ انواع کمپرسور، جعبه دندههای بسته، یاتاقانهای ضد اصطکاک و سیستمهای انتقال قدرت هیدرولیک) مناسب میباشد و میبایست در مقابل اکسیداسیون و سایش مقاومت مناسب داشته باشند، همچنین دارای قابلیت فیلتراسیون عالی باشند. عمده روغنهای هیدرولیک موجود دارای قابلیت تفکیکپذیری آسان آب و هوا از روغن و نیز دارای خاصیت ضدکف میباشد. روغنهای هیدرولیک عمدتاً در سطوح کیفیت HPL و HL تولید میگردند.

مشخصات کلی
شرکت سازنده Total فرانسه
مدل Fluide LDS
مشخصات
نوع روغن هیدرولیک چند منظوره
حجم 1 لیتر
سایر مشخصات
سایر توضیحات مایع سینتتیک با رنگ نارنجی برای هیدرولیک خودرو (C5) مجهز به Hydractive 3 / در مواقعی که مایع ماینرال (LHM Plus) Fluo Green توصیه شده است از مصرف این محصول خودداری شود / قابلیت مقاومت در برابر حرارت بالا / محافظت در مقابل خوردگی و سایش / دارای ضریب چسبندگی بالا / روغن چند منظوره
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.