لامپ Cob اریایی

    قیمت برای شما :
  • 6,000 تومان
  • تولید کننده : stco
  • کد محصول : YKP-1231
  • وضعیت : موجود

* انتخاب موارد الزامی

COB LED چیست ؟

مخفف Chips On Board به معنای چیپ تراشه ها بر روی بورد می باشد . COB تکنولوژی جدیدی است برای مجتمع کردن LED ها در یک بسته بندی برای یک منبع روشنایی ؛ در فناوری COB تعدادی لامپ LED به صورت چیپ بر روی یک بورد و ماژول سوار میشوند ، به صورتی که زمانی که روشن شدند به صورت یک پنل روشن با پخش نور بالا دیده می شوند .
مزایای لامپ COB

همانطور که می دانید ال ای دی (LED) ها به عنوان یک محصول فناوری جدید دارای بازده نوری خوب و طول عمر فوق العاده ای هستند.مشکل اصلی لامپ های ال ای دی این است که در سایز کوچکی نور فوق العاده زیادی از خود منتشر می کنند و این باعث می شود که نور این منابع نوری به نسبت منابع نوری گذشته همچون لامپ های فلورسنت دارای درخشندگی بیشتری باشند که این خود باعث آزار بصری مخاطب می گردد.یک راه حل برای این مورد قرار دادن یک پوشش پخش کننده نور است ، ولی این پوشش باعث هدردهی نور می شود.

لامپ های COB این مشکلات را ندارند ، به این صورت که دیگر خود منبع نور در مساحت بیشتری نور تولید می کند و این باعث خیرگی کمتری نسبت به منابع ال ای دی دیگر می شود.در عین حال نیازی به پوشش خارجی نیز ندارد و این باعث جلوگیری از هدرهی نور می شود.
مشخصات کلی
شرکت سازنده SMS
مدل لامپ Cob اریایی
تعداد بسته 2 عدد
طول عمر 25000 ساعت
تنوع رنگ سفید (white)
سایر مشخصات
ولتاژ ورودی 12V (ولت)
مناسب برای برای تمامی خودرو های سواری
سایر توضیحات عمر طولانی - نصب آسان - صرفه‌ جویی در مصرف انرژی
لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر خود را به این محصول ثبت نمایید.