اسپری

 • اسپری آتش خاموش کن 500 میلی Arvan
  15,900 تومان

  Item Code: YKP-1128

  Availability: ناموجود

  کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است . این دستگاه جزء خاموش کننده‌های آتش قابل حمل دستی بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی اکسید کربن را با فشار بر روی آتش می‌افکند.کپسول‌های آتش نشانی استوانه‌های فلزی محکمی هستند که با آب یا یک نوع ماده خفه کننده مانند دی اکسید کربن پر شده‌اند و..
 • اسپری انژکتور شوی Arvan
  7,900 تومان

  Item Code: YKP-1134

  Availability: ناموجود

  سوخت با درجه پایین و هوای آلوده میتواند موجب چسبندگی و رسوبات کربن در کاربراتور هنگام احتراق در سرعت بالا و در حالت بازماندگی از حرکت شود و همچنین مصرف سوخت را افزایش دهد. اسپری انژکتور شورآرون با فرمولی عالی و تاثیرگذاری فوق العاده، تمامی چسبندگی ها و رسوبات کربن را پس از اسپری مستقیم در کاربراتور پاک میکند. این محصول..
 • اسپری انژکتور شوی مارپا marpa
  9,000 تومان

  Item Code: YKP-1069

  Availability: ناموجود

  اگر می خواهید خودرویی همیشه سالم داشته باشید هر چند ماه یک بار تمام قطعات آن را چکاب و تمیز کنید. اسپری ها جهت تمیز کردن محفظه کورس سیلندر هست و باعث میشه که کربنی که توی سیلندر و روی شمع و انژکتور هست زدوده و از اگزوز خارج بشه. وقتی دوده در سیلندر و اتاقک احتراق باشه باعث میشه حجم محفظه کم بشه و زود اشتعالی بنزین پیش بی..
 • اسپری براق کننده لاستیک کاسپین
  12,900 تومان

  Item Code: YKP-1132

  Availability: ناموجود

  اسپری تمیزکننده و براق‌کننده لاستیک کاسپین  ، یک محصول بسیار کاربردی با کیفیت ساخت بالا است که از قیمت بسیار مناسبی هم بهره می‌برد. این اسپری تمیزکننده و براق‌کننده لاستیک خودرو با قدرت پاک‌کنندگی فوق‌العاده در مدت‌زمان بسیار کم، یک محافظ لاستیک در برابر ترک‌خوردگی و رنگ‌پریدگی به‌حساب می‌آید. همچنین این محصول دارای قابلیت‌..
 • اسپری تایر آرون
  12,900 تومان

  Item Code: YKP-1140

  Availability: ناموجود

  اسپری تایرآروناسپری تایر ارون محصولی از شرکت آرون است که توانسته با توجه به قیمت رقابتی خود نظر بسیاری از توزیع کننده های اسپری خودرو را به خود جلب نماید . با خرید یکاسپری تایر اروان میتوان حداقل پنج بار لاستیک های خودرو را واکس زد . نقطه قوت و برگ برنده محصولات آروان در قیمت رقابتی این محصولات است با استفاده از اسپری تایر آروان..
 • اسپری رنگ بنفشه
  3,900 تومان

  Item Code: YKP-1279

  Availability: ناموجود

  اسپری رنگ بنفشه از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود . استفاده سریع و آسان و قدرت پوشش مناسب از خصوصیات رنگ اسپری رنگ بنفشه می باشد علاوه بر آن سریع خشک می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکنواخت و پیوسته  پوشش نهایی مناسبی ایجاد می نماید...
 • اسپری رنگ گل بهار
  3,900 تومان

  Item Code: YKP-1278

  Availability: ناموجود

  اسپری رنگ گل بهار از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فرمول تهیه و تولید میشود . استفاده سریع و آسان و قدرت پوشش مناسب از خصوصیات رنگ اسپری گل بهار می باشد علاوه بر آن سریع خشک می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکنواخت و پیوسته  پوشش نهایی مناسبی ایجاد می نماید...